Film- en Musicalconcert (Jeugd)

Op zaterdag 30 november vindt het jaarlijkse jeugdconcert plaats. In het verleden werd het ene jaar een Pepernotenconcert gegeven en het andere jaar een Decemberconcert. Dit keer gaathet jeugdbestuur een Film- en Musicalconcert organiseren waarin al onze jeugdleden aan bod komen. De slagwerkgroep, het opstaporkest, het opleidingsorkest én onze leerlingen zullen u tijdens deze koude herfstdagen verwarmen met hun enthousiasme en muzikaliteit.

Het concert is uitermate geschikt om uw (klein)kind(eren) mee naar toe te nemen om hen bekend te maken met het luisteren naar muziek of misschien zelfs wel met het spelen van muziek.
De zaal gaat om 18:30u open en het concert begint om 19:00u.

Locatie:
De Drie Lelies
Narvikstraat 1
3297AM Puttershoek

Toegang is gratis.