Bericht van overlijden

Donderdag 4 januari jl. bereikte ons het droevige bericht dat Mikel van Dijk, dirigent van ons opleidingsorkest, onverwachts op 21 jarige leeftijd is overleden. Een bericht dat bij onze vereniging als een grote schok en met verdriet en verslagenheid is ontvangen.

Mikel was bijna 3 jaar dirigent van ons opleidingsorkest en heeft in die tijd veel met hen bereikt. Hij was een geliefd en gewaardeerd persoon binnen onze vereniging. Mikel was een veelbelovende, jonge dirigent en arrangeur, zowel het opleidingsorkest als het harmonieorkest hebben mooie arrangementen van hem gespeeld de laatste jaren.

Wij zullen Mikel missen en wensen zijn familie, vrienden en naasten veel sterkte toe.

Naar aanleiding van het overlijden van Mikel van Dijk zal het Nieuwjaarsconcert van 6 januari a.s. NIET doorgaan.