Geslaagd solistenconcours!

Afgelopen zaterdag 25 maart vond het solistenconcours plaats waar 7 van onze leden zich op hun best hebben gepresenteerd en dat heeft de jury niet onopgemerkt gelaten. Hieronder staat de uitslag en het moge duidelijk zijn dat wij als vereniging enorm trots zijn op onze leden die deze schitterende prestatie hebben neergezet. Een groot compliment aan alle 7 die weken hebben gestudeerd en zich op het solistenconcours op hun best hebben laten zien en horen. Ook een woord van dank aan Johan die al enkele jaren de pianobegeleiding verzorgt.

Op volgorde van foto:
Menno Steen. Klarinet. 87 punten. 3e plaats 5e divisie.
Rosanne van Sintmaartensdijk. Klarinet. 82 punten 5e divisie.
Bianca Rijkhoek. Klarinet. 79 punten 4e divisie.
Renske Spaanderman. Trompet. 80 punten 4e divisie.
Lize Barendrecht. Klarinet. Lof der jury. 94 punten 2e plaats 3e divisie. Gedeelde 2e plaats eindklassement van het gehele concours.
Esther Remers-Otto & Vicky Spaanderman. Klarinet. 82 punten 2e divisie. Tweede plaats eindklassement duo’s.

Nogmaals complimenten aan alle deelnemers!