Vacature koperdocent

Onderstaande vacature is reeds ingevuld.

U kunt niet meer te reageren.

Gezocht allround koperdocent m/v

Wij zijn met ingang van seizoen 2016/2017 opzoek naar een docent (m/v) om onze koper leerlingen les te geven. Wij zoeken een allround koperdocent voor onze leerlingen op trompet, trombone, hoorn (f) en bariton.
Onze koper leerlingen krijgen op maandag les. De lessen worden gegeven vanaf ongeveer 17.00 uur, in De Drie Lelies in Puttershoek. Ook gaan onze leerlingen zo snel mogelijk mee spelen in ons opstaporkest.

MaasMuziek is een enthousiaste vereniging zeker op het gebied van jeugd en opleiding. De docent zal daarom ook worden gevraagd zich in te zetten voor allerlei activiteiten die binnen onze vereniging worden georganiseerd.

Kijkt u verder op deze site om een indruk te krijgen van onze vereniging.

U kunt uw sollicitatie met CV sturen :

Daniƫlle Barendrecht: d.barendrecht-vanvugt@kpnplanet.nl